26 Aralık 2010 Pazar

Hey Allaaam!

Gene uyuyamadım sabahın 7simiydi ne ağrı kesici etkisiyle sızdım.Öğlen bi ara gözümü açtım kahraman sevgilim MeeYee bana bilet ayarlamış onu haber verdi."Tamam sağol cnm " falan die msj atıp uykuma geri döndüm.Uyandım  da ne bok oldu gene salak ev arkadaşım ve onun gerzek arkadaşı günaydaaan yaptılar.saat 4 farkındayım tabi de ima süper.Uyuyamadım gene dedim.Doktora gtcem bu hafta.Soluk surat eklenti arkadaş ne dese beğenirsin:"Yaa bi dışarı çıksan hava alsan falan gerek kalmaz aslında doktora gitmeneee" falan yaptı.Hey Allaam! K'de iki pazar gezip sosyal olduğunu sanan kenar mahalle dilberleri.Bikaç kez Kpark'a gelmemi teklif ettiler de hayır dedim okul günüm de az ya.Birdenbire gözlerinde "evden çıkmayan kız oldum" galiba.O an öle bi afalladımki kıza sadece"Ne alakası var" falan dedim .Hah.Rabbim bana sabır ver.Bu Soluk Surat da tam mal haa.Geçen gün Kpark'a gidiyorlardı gene hanfendiye 300 liralık bi bot mu ne almışlar çizme mi.H işte o su alıomuş.Bunu bilmiomuş yoksa almazmış.Kıçımla güldüm akşama kadar lan bildiğin içi pamuk tıkılı uggdan bozma bişi ne bekliosun.
Neyse gene akşam oldu gene sıkılıcam.Zaten salı gününe yetiştirmem gereken dişler var.Of.

2 yorum:

  1. oha bebem uyku ciddi bi problem yaa. evet sorma kendini iki cafe bi kıçıma benzeyen alışveriş merkezi gezip sosyal sanan salaklardan B.de de çok var :D yahu ufff geleyim de kutsal bi ittifak oluşturup gerimalı housemate ini mahvedelim!! :(:(

    YanıtlaSil
  2. benim bu housemate hakkında bi fikrim yok ? birileri bana da anlatsın bebeler.burda da var hiç merak etmeyiniz ki ha k ;ha b ; ha i ; mal düzeyi değişmiyor.

    YanıtlaSil